גינה ירוקה

גינה ירוקה - מי אנחנו ?

גינה ירוקה - נועדה לאנשים שאוהבים את ריח האדמה , את ריח עונות השנה, את ריח הפריחה .. גינה ירוקה נועדה לכל אדם באשר הוא , לכל איש ואישה שנחנו בזיקה לטבע .. גינה ירוקה העמידה מטרה יחידה.. לעבוד את האדמה , להנות מהנתינה והצמיחה , מתנות הטבע הטבעיות.. גננים זה מקצוע ולכן, אנחנו כאן למענךגינה ירוקה - מי אנחנו?


גינה ירוקה מנצלת בימים אלו את הידע , הלימוד ושנות הניסיון הרבות למען נוכל אף בתקופה זו, של מחסור במים , להינות מגינה מטופחת ופוריה :)
אנו שמחים להיות כאן למענכם , שמחים לשתול כל שתיל ולצפות בו צומח כפי שתווכחו באתר "גינה ירוקה" המלווה התפתחות של מספר גינות ירוקות ..

הגינה היא אחד הגימורים העיקריים בבית שלך. היא המקום בו אתה מארח, בו אתם נרגעים ובעיקר בו אתם חשים את איכות החיים עליה שילמתם כאשר רכשתם את הבית החדש שלכם. גינה ירוקה היא באמת אחד הנכסים היקרים שלנו וכמובן, דורשת השקעה נכונה ואמיתית . בכדי להינות מגינה ירוקה במהלך כל השנה, כדאי לשתול צמחיה מתאימה לאזור מגוריך, לטפל בעזרת תכשירים מיוחדים כאשר הגינה הירוקה שלך חלתה במחלה מסוימת וכמובן, לתחזק באופן שוטף. 

גינה ירוקה היא לא רק שם אלא עבודה קשה שלך או של הגנן שלך בכדי שתוכל לשבת ולהירגע בסופו של יום עבודה. כיום, אנשים נוטים לפנק את עצמם בבריכות נוי , חיפויי קרקע מיוחדים וצמחיה מותאמת לעיצוב הבית. כמובן, יש להתייעץ לפני השתילה עם בעל מקצוע או באחת המשתלות בהן אתם רוכשים את הצמחייה. 

מבחינת ההשקיה, גם כן, יש להשקות את הצמחיה בתדירות הנכונה וכמובן לדשן את הקרקע. באזורים חמים, ניתן להינות מצמחיה מדברית, חסכונית במים ועדיין להינות מגלי פריחה מרהיבים בגינה שלכם. 

נשמח לייעץ, לתחזק ולסייע לכם לקבל את גינת החלומות שלכם. 

אנו מאחלים לכם הנאה , הרבה טבע וכמובן, צמיחה

באהבה..
גינה ירוקה

054-2878276 איציק
e-mail:izik@ashkubit.com